Szkolenie manicure kombinowany hybrydowy

Stylizacja hybrydowa to obecnie jedna z najbardziej popularnych metod, której nie może zabraknąć w każdym salonie kosmetycznym. Jeśli chcesz zacząć, ale jeszcze nie masz pewności i dręczą się jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się dłużej. Zapraszam Cię na kurs z najmodniejszej metody stylizacji, od której każdy powinien zacząć swoją drogę kształcenia. Szkolenie manicure hybrydowy zapewni Ci dobry start, a jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje w zakresie manicure kombinowanego, malowania kolorem pod same skórki czy wzmacniania naturalnych paznokci, to jesteś w dobrym miejscu.
Na kursie dowiesz się jak pracować, aby paznokcie wyglądały estetycznie i na co zwracać uwagę żeby uniknąć problemów. Poznasz bezpieczny i kompleksowy sposób pracy frezarką. Nie będziesz tracić cennego czasu na poszukiwanie odpowiedzi na forach internetowych i prób na własnych błędach.

Przebieg szkolenia

  • Zagadnienia dermatologiczne: anatomia paznokci naturalnych
  • BHP w salonie stylizacji paznokci
  • Produkty do stylizacji paznokci oraz ich zastosowanie
  • Prawidłowy i bezpieczny manicure biologiczny
  • Prawidłowy i bezpieczny manicure kombinowany
  • Perfekcyjne przygotowanie i kształtowanie naturalnych paznokci
  • Aplikacja lakierów hybrydowych pod same skórki
  • Wzmacnianie naturalnych paznokci i postępowanie w przypadku problematycznej płytki paznokciowej oraz rekonstrukcja
  • Usuwanie hybrydy

Na szkoleniu Manicure Kombinowany Hybrydowy pracujemy zawsze na modelce, którą należy zorganizować we własnym zakresie. Upewnij się, że osoba, na której chcesz się uczyć ma całkowicie zdrowe paznokcie, jeśli kondycja paznokci będzie budzić jakiekolwiek wątpliwości, nie będzie można przeprowadzić szkolenia

Co zabrać na szkolenie?
Pędzelek do cienkich linii (istnieje możliwość zakupu pędzla na szkoleniu).

Po ukończonym szkoleniu otrzymasz:

Najczęściej zadawane pytania

Dobry humor i miłą, cierpliwą modelkę. Upewnij się, że osoba, na której chcesz się uczyć ma całkowicie zdrowe paznokcie, jeśli kondycja paznokci będzie budzić jakiekolwiek wątpliwości, nie będzie można przeprowadzić szkolenia. 

Zabierz pędzelek do cienkich linii.

Tak, praktyka na każdym ze szkoleń, które prowadzę opiera się na pracy na “żywym” organizmie 😉 Nauka stylizacji paznokci na plastikowych czy gumowych palcach nigdy nie będzie adekwatna do rzeczywistości. Plastik w przeciwieństwie do modelki nie powie Ci kiedy boli, kiedy jest zbyt delikatnie, nie poruszy się i nie zareaguje gdy będzie trzeba. Obecność modelki na szkoleniu to absolutna konieczność, dzięki temu, że pracujemy na prawdziwych paznokciach uczymy się tego jak pracować estetycznie, skutecznie i bezpiecznie, jak reagować na błędy, oraz tego, że każdy paznokieć może być inny. Dodatkowo na szkoleniach poruszane są kwestie z tematyki tzw. technik miękkich, czyli jak rozmawiać z klientami – sztuczny palec z Tobą nie porozmawia. Poza aspektem praktycznym, miła, cierpliwa i przyjaźnie nastawiona modelka to niesamowity skarb dla kursantki. Niejednokrotnie na szkoleniach w chwilach zwątpienia to modelka posyła słowa wsparcia, dopinguje i motywuje. Dlatego wybierając się na szkolenie nie bierz ze sobą osoby, która ma wymierzony czas, jest niecierpliwa lub uszczypliwa czy teściowej, której nie lubisz

Paznokcie modelki powinny być naturalne, należy usunąć jakąkolwiek masę, która jest na paznokciach (hybryda/żel/akrylożel/akryl/tytan), pamiętając żeby przy okazji nie uszkodzić naturalnej płytki. Upewnij się, że osoba, na której chcesz się uczyć ma całkowicie zdrowe paznokcie, jeśli kondycja paznokci będzie budzić jakiekolwiek wątpliwości nie będzie można przeprowadzić szkolenia. 

Szkolenie Manicure Kombinowany Hybrydowy – najlepiej długie paznokcie, ale z krótkimi też damy sobie świetnie radę

Oczywiście, zaczniemy wtedy od szkolenia Manicure Kombinowany Hybrydowy, które jest szkoleniem idealnym na start.

Tak, w trakcie każdego szkolenia praktyka opiera się na nauce pracy frezarką – od przygotowania okolicy skórek po opracowanie nowej masy czy usuwanie starego materiału.

Zadzwonić do mnie lub napisać i zarezerwować wybrany przez siebie termin, a następnie wpłacić zadatek na podany numer konta. Zadatek jest potwierdzeniem obecności na szkoleniu i należy go zapłacić do 3 dni od rezerwacji terminu. Zadatek jest wliczony w całkowity koszt szkolenia.

W związku z tym, że w większości prowadzę szkolenia indywidualne, również terminy szkoleń ustalam indywidualnie, w zależności od możliwości czasowych kursantów i moich.

Trudno jest dokładnie określić ile czasu będzie trwało Twoje szkolenie, każda osoba jest inna, ma trudności na innym etapie pracy i od indywidualnego tempa pracy zależy, o której godzinie szkolenie się zakończy.

Szkolenie Manicure Kombinowany Hybrydowy – ok 8 godzin

Szkolenia zaczynamy o 9:00, w wyjątkowych sytuacjach mogę zmienić godziny, jeśli jesteś z daleka i nie dasz rady dojechać lub chcesz odebrać dzieci z przedszkola i musisz skończyć wcześniej – daj znać, postaram się dopasować.

W zależności kiedy Ci bardziej odpowiada – w tygodniu i w weekendy.

Wszystkie szkolenia odbywają się w Bielsku-Białej

Koszt każdego szkolenia jest określony w opisie, jest to cena netto, do której należy doliczyć 23% podatku VAT.

Tak, możesz kupić potrzebne pędzle na szkoleniu.

Pędzel to osobiste narzędzie pracy, tak samo jak wieczne pióro – włosie pędzla dostosowuje się do dłoni właściciela, dlatego już na szkoleniu każdy powinien mieć własny pędzel.

Pędzel do żelu ma inny kształt i twardość włosia niż ten do akrylożelu.
Do każdej formy stylizacji potrzebny jest osobny pędzel, ponieważ pracujemy za każdym razem produktem o różnym składzie i właściwościach, przy stosowaniu jednego pędzla do wielu systemów szybko zniszczy się jego włosie.

Tak, po szkoleniu możesz na miejscu zrobić zakupy z 5% rabatem, mogę również po szkoleniu wysłać Ci zamówione produkty kurierem na wskazany adres.

Na każdym szkoleniu daję z siebie wszystko, poświęcam uwagę każdemu z osobna, jednak niewątpliwie na szkoleniu indywidualnym jestem tylko dla Ciebie.

Tak, na każdym szkoleniu jest przerwa na posiłek (zapewniam przekąski, ciepłe i zimne napoje), rozprostowanie nóg i odświeżenie umysłu.