Doszkolenie techniczne - 1 dzień

Jeśli czujesz że:

  • robisz wszystko, co w Twojej mocy, a paznokcie, które wykonujesz wciąż nie są idealne
  • chcesz doszkolić swój warsztat pracy, ponieważ ostatnie szkolenie było dobrych parę lat temu
  • zauważasz różnice między swoją pracą, a stylizacjami, które prezentują styliści w mediach społecznościowych
  • masz bardzo wymagające klientki, które dodatkowo motywują Cię do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • boisz się pracy frezarką i brakuje Ci pewności siebie w jej obsłudze
  • nie do końca panujesz nad pilnikiem, wynikiem czego ostateczny kształt paznokci nigdy nie jest zadowalający
  • nie do końca masz pewność co do zasad budowy poszczególnych kształtów
  • masz problem z aplikacją produktu – żel ciągle spływa na skórki, uformowanie akrylożelu zajmuje wieki, a na dodatek piłowanie trwa w nieskończoność
  • malowanie kolorem pod skórki to Twoja zmora, nie mówiąc już o frenchu
  • potrzebujesz przyspieszyć tempo pracy

Ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Zadzwoń do mnie, opowiedz mi o tym z czym masz problem i ustalmy termin doszkolenia. Program kursu doszkalającego dopasuję specjalnie dla Ciebie, skupimy się na Twoich potrzebach, rozwieję Twoje wątpliwości i zadbam o to, aby poziom Twoich nowych umiejętności i wiedzy pozwolił Ci pracować w pożądany sposób – dokładniej, szybciej, piękniej, bardziej estetycznie i przede wszystkim bezpiecznie i z poszanowaniem dla naturalnej płytki paznokciowej. Nie trać cennego czasu na przeszukiwanie internetu, czy uzyskiwanie “dobrych rad” w grupach czy na forach paznokciowych. Zainwestuj w siebie, to jest najlepsza z możliwych inwestycja, która szybko zaprocentuje wzrostem ilości zadowolonych i przede wszystkim wracających klientek, które w dodatku chętnie będą polecać Twoje usługi znajomym.

Na szkoleniu pracujemy na dłoniach modelki, którą należy zorganizować we własnym zakresie. Upewnij się, że osoba, na której chcesz się uczyć ma całkowicie zdrowe paznokcie, jeśli kondycja paznokci będzie budzić jakiekolwiek wątpliwości, nie będzie można przeprowadzić szkolenia
Na szkolenie należy zabrać pędzel do budowy żelem oraz pędzelek do cienkich linii (istnieje możliwość zakupu pędzli na szkoleniu), dobry humor i wypoczęty umysł 😉

Po ukończonym szkoleniu otrzymasz:

Najczęściej zadawane pytania

Modelkę, której paznokcie będą odpowiadały problemom, które chcesz opanować na szkoleniu. Upewnij się, że osoba, na której chcesz się uczyć ma całkowicie zdrowe paznokcie, jeśli kondycja paznokci będzie budzić jakiekolwiek wątpliwości, nie będzie można przeprowadzić szkolenia.
Zabierz pędzel do żelu, pędzelek do cienkich linii (istnieje możliwość zakupu pędzli na szkoleniu), dobry humor i wypoczęty umysł 😉

Tak, praktyka na każdym ze szkoleń, które prowadzę opiera się na pracy na “żywym” organizmie 😉 Nauka stylizacji paznokci na plastikowych czy gumowych palcach nigdy nie będzie adekwatna do rzeczywistości. Plastik w przeciwieństwie do modelki nie powie Ci kiedy boli, kiedy jest zbyt delikatnie, nie poruszy się i nie zareaguje gdy będzie trzeba. Obecność modelki na szkoleniu to absolutna konieczność, dzięki temu, że pracujemy na prawdziwych paznokciach uczymy się tego jak pracować estetycznie, skutecznie i bezpiecznie, jak reagować na błędy, oraz tego, że każdy paznokieć może być inny. Dodatkowo na szkoleniach poruszane są kwestie z tematyki tzw. technik miękkich, czyli jak rozmawiać z klientami – sztuczny palec z Tobą nie porozmawia. Poza aspektem praktycznym, miła, cierpliwa i przyjaźnie nastawiona modelka to niesamowity skarb dla kursantki. Niejednokrotnie na szkoleniach w chwilach zwątpienia to modelka posyła słowa wsparcia, dopinguje i motywuje. Dlatego wybierając się na szkolenie nie bierz ze sobą osoby, która ma wymierzony czas, jest niecierpliwa lub uszczypliwa czy teściowej, której nie lubisz

W zależności od tego, nad czym chcesz popracować, przyprowadź ze sobą modelkę, której paznokcie będą odpowiadały problemom, które chcesz opanować na szkoleniu. W razie wątpliwości zadzwoń do mnie (+48 667187240) lub napisz (szkolenia@joannabryniarska.pl)

Oczywiście, zaczniemy wtedy od szkolenia Manicure Kombinowany Hybrydowy, które jest szkoleniem idealnym na start.

Tak, w trakcie każdego szkolenia praktyka opiera się na nauce pracy frezarką – od przygotowania okolicy skórek po opracowanie nowej masy czy usuwanie starego materiału.

Zadzwonić do mnie lub napisać i zarezerwować wybrany przez siebie termin, a następnie wpłacić zadatek na podany numer konta. Zadatek jest potwierdzeniem obecności na szkoleniu i należy go zapłacić do 3 dni od rezerwacji terminu. Zadatek jest wliczony w całkowity koszt szkolenia.

W związku z tym, że w większości prowadzę szkolenia indywidualne, również terminy szkoleń ustalam indywidualnie, w zależności od możliwości czasowych kursantów i moich.

Szkolenia zaczynamy o 9:00, w wyjątkowych sytuacjach mogę zmienić godziny, jeśli jesteś z daleka i nie dasz rady dojechać lub chcesz odebrać dzieci z przedszkola i musisz skończyć wcześniej – daj znać, postaram się dopasować.

W zależności kiedy Ci bardziej odpowiada – w tygodniu i w weekendy.

Wszystkie szkolenia odbywają się w Bielsku-Białej

Koszt każdego szkolenia jest określony w opisie, jest to cena netto, do której należy doliczyć 23% podatku VAT.

Tak, możesz kupić potrzebne pędzle na szkoleniu.

Pędzel to osobiste narzędzie pracy, tak samo jak wieczne pióro – włosie pędzla dostosowuje się do dłoni właściciela, dlatego już na szkoleniu każdy powinien mieć własny pędzel.

Pędzel do żelu ma inny kształt i twardość włosia niż ten do akrylożelu.
Do każdej formy stylizacji potrzebny jest osobny pędzel, ponieważ pracujemy za każdym razem produktem o różnym składzie i właściwościach, przy stosowaniu jednego pędzla do wielu systemów szybko zniszczy się jego włosie.

Tak, po szkoleniu możesz na miejscu zrobić zakupy z 5% rabatem, mogę również po szkoleniu wysłać Ci zamówione produkty kurierem na wskazany adres.

Na każdym szkoleniu daję z siebie wszystko, poświęcam uwagę każdemu z osobna, jednak niewątpliwie na szkoleniu indywidualnym jestem tylko dla Ciebie.

Tak, na każdym szkoleniu jest przerwa na posiłek (zapewniam przekąski, ciepłe i zimne napoje), rozprostowanie nóg i odświeżenie umysłu.