Szkolenie manicure hybrydowy

Stylizacja hybrydowa to obecnie jedna z bardziej popularnych metod, której nie może zabraknąć w każdym salonie kosmetycznym. Jeśli chciałabyś zacząć, ale jeszcze nie jesteś pewna i masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się dłużej. Zapraszamy Cię na kurs z najmodniejszej metody stylizacji, którą każda szanująca się stylistka musi znać. Szkolenie manicure hybrydowy zapewni Ci dobry start, a jeśli jesteś samoukiem i chcesz podnieść swoje kwalifikacje, to jak najbardziej trafiłaś w dobre miejsce. Na kursie dowiesz się jak pracować, aby paznokcie wyglądały estetycznie i na co zwracać uwagę żeby uniknąć problemów. Nie będziesz musiała tracić cennego czasu na poszukiwanie odpowiedzi na forach internetowych i prób na własnych błędach.

Przebieg szkolenia

  • Zagadnienia dermatologiczne: budowa paznokci naturalnych, choroby skóry i schorzenia paznokci
  • Dezynfekcja i sterylizacja
  • Manicure biologiczny
  • Aplikacja lakierów hybrydowych Fusion UV Pina Parie Nail Cosmetic Line
  • Usuwanie hybrydy

Po ukończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat

  • Kurs indywidualny
  • Czas trwania kursu: 1 dzień
  • Cena: 500 zł + 23% VAT

Najczęściej zadawane pytania

Zabierz ze sobą pędzle, a jeśli ich nie posiadasz możesz kupić na miejscu  z  rabatem 10%. Poza pędzlami najważniejszy jest oczywiście dobry humor 😉

W zależności od rodzaju, szkolenia trwają od 1 dnia do 3 dni. Więcej informacji znajdziesz w opisie szkoleń. 

Praca z własną modelką pozwoli tobie skupić się na wykonywanej stylizacji co sprawi że będziesz się czuć bardziej komfortowo pracując z kimś kogo znasz. Jednak jeśli będziesz mieć problem z własną modelką, postaramy się znaleźć kogoś dla ciebie 

Trening czyni mistrza, jednak nie od razu Rzym zbudowano 🙂 Jesteśmy zawsze do dyspozycji. Możesz się z nami kontaktować telefoniczne, mailowo lub przez messengera, a my postaramy rozwiązać problemy z którymi się borykasz podczas stylizacji. 

Na szkoleniach zapewniamy wszystkie niezbędne materiały

Oczywiście istnieje możliwość zakupu wszystkich produktów do stylizacji paznokci. Jesteśmy dystrybutorem niemieckiej marki Pina Parie Nail Cosmetic Line i możemy Cię zaopatrzyć od A do Z w wysokiej klasy materiały. Na wszystkie produkty otrzymasz dodatkowy 10% rabat, który możesz wykorzystać w trakcie szkolenia, lub po szkoleniu w sklepie www.pinaparie.pl .

Po ukończonym szkoleniu otrzymasz Międzynarodowy Certyfikat wydany przez firmę Pina Parie Nail Cosmetic Line. Na życzenie certyfikat możemy przygotować w wersji angielskiej.

Close Menu