Odnowa & Korekta paznokci opadających

Na szkoleniu Szkolenie Odnowa & Korekta paznokci opadających nauczysz się jak prawidłowo wykonać usługę odnowy, jak uniknąć najczęstszych błędów, jak radzić sobie z podpowietrzeniami, na co zwrócić szczególną uwagę i jak uzyskać piękny prawidłowy kształt. Wśród Twoich klientek na pewno znajdzie się kilka osób, u których jest przynajmniej jeden paznokieć rosnący w dół, to tak zwane paznokcie opadające. Bardzo łatwo w takiej sytuacji popełnić błąd i sprawić, że zamiast pięknej, estetycznej stylizacji, klientka wyjdzie ze szponami, które ani jej ani Tobie nie będą się podobać. Na tym szkoleniu nauczę Cię jak poradzić sobie z takimi problematycznymi paznokciami bez konieczności każdorazowego skracania i przedłużania.

Kształt paznokci, które wykonasz na tym szkoleniu zależy od tego z czym na paznokciach przyjdzie Twoja modelka.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

 • Jak prawidłowo usunąć starą masę przy użyciu frezarki
 • Jak aplikować produkty, żeby ponownie uzyskać prawidłową budowę bez konieczności całkowitego skracania i ponownego przedłużania
 • Jakim produktem pracować, żeby ułatwić sobie pracę
 • Jak poprawić kształt paznokci opadających

Po ukończonym szkoleniu otrzymasz:

 • Certyfikat
 • Skrypt szkoleniowy, który zawiera część teoretyczną poruszaną na szkoleniu, dodatkowo w skrypcie opisałam najczęściej pojawiające się problemy i rozwiązania, jak sobie z tymi problemami radzić
 • Wsparcie - odpowiadam na każde pytanie, służę pomocą i zachęcam do wysyłania swoich prac do analizy.y
 • Kurs indywidualny
 • Czas trwania: 6 godzin
 • Cena: 600 zł + 23% VAT
 • Kurs grupowy 400 zł + 23%VAT/os. (min. 2 osoby , max. 5 osób)

Najczęściej zadawane pytania:

Modelkę z odrośniętymi paznokciami, najlepiej, jeśli przynajmniej jeden będzie opadał (zazwyczaj taką tendencję wykazują paznokcie w palcach wskazujących) Zabierz pędzel do żelu dobry humor i wypoczęty umysł 😉

Tak, praktyka na każdym ze szkoleń, które prowadzę opiera się na pracy na “żywym” organizmie 😉 Nauka stylizacji paznokci na plastikowych czy gumowych palcach nigdy nie będzie adekwatna do rzeczywistości. Plastik w przeciwieństwie do modelki nie powie Ci kiedy boli, kiedy jest zbyt delikatnie, nie poruszy się i nie zareaguje gdy będzie trzeba. Obecność modelki na szkoleniu to absolutna konieczność, dzięki temu, że pracujemy na prawdziwych paznokciach uczymy się tego jak pracować estetycznie, skutecznie i bezpiecznie, jak reagować na błędy, oraz tego, że każdy paznokieć może być inny. Dodatkowo na szkoleniach poruszane są kwestie z tematyki tzw. technik miękkich, czyli jak rozmawiać z klientami – sztuczny palec z Tobą nie porozmawia. Poza aspektem praktycznym, miła, cierpliwa i przyjaźnie nastawiona modelka to niesamowity skarb dla kursantki. Niejednokrotnie na szkoleniach w chwilach zwątpienia to modelka posyła słowa wsparcia, dopinguje i motywuje. Dlatego wybierając się na szkolenie nie bierz ze sobą osoby, która ma wymierzony czas, jest niecierpliwa lub uszczypliwa czy teściowej, której nie lubisz

Paznokcie modelki powinny być naturalne, należy usunąć jakąkolwiek masę, która jest na paznokciach (hybryda/żel/akrylożel/akryl/tytan), pamiętając żeby przy okazji nie uszkodzić naturalnej płytki. Upewnij się, że osoba, na której chcesz się uczyć ma całkowicie zdrowe paznokcie, jeśli kondycja paznokci będzie budzić jakiekolwiek wątpliwości nie będzie można przeprowadzić szkolenia. 

Jeśli zrobiłaś już wszystko i nadal nie jesteś w stanie zorganizować modelki – zadzwoń do mnie, postaram się pomóc.

Oczywiście, zaczniemy wtedy od szkolenia Manicure Kombinowany Hybrydowy, które jest szkoleniem idealnym na start.

Tak, w trakcie każdego szkolenia praktyka opiera się na nauce pracy frezarką – od przygotowania okolicy skórek po opracowanie nowej masy czy usuwanie starego materiału.

Zadzwonić do mnie lub napisać i zarezerwować wybrany przez siebie termin, a następnie wpłacić zadatek na podany numer konta. Zadatek jest potwierdzeniem obecności na szkoleniu i należy go zapłacić do 3 dni od rezerwacji terminu. Zadatek jest wliczony w całkowity koszt szkolenia.

W związku z tym, że w większości prowadzę szkolenia indywidualne, również terminy szkoleń ustalam indywidualnie, w zależności od możliwości czasowych kursantów i moich.

Trudno jest dokładnie określić ile czasu będzie trwało Twoje szkolenie, każda osoba jest inna, ma trudności na innym etapie pracy i od indywidualnego tempa pracy zależy, o której godzinie szkolenie się zakończy. 

Odnowa & Korekta paznokci opadających – ok. 6 godzin

 

Szkolenia zaczynamy o 9:00, w wyjątkowych sytuacjach mogę zmienić godziny, jeśli jesteś z daleka i nie dasz rady dojechać lub chcesz odebrać dzieci z przedszkola i musisz skończyć wcześniej – daj znać, postaram się dopasować.

W zależności kiedy Ci bardziej odpowiada – w tygodniu i w weekendy.

Wszystkie szkolenia odbywają się w Bielsku-Białej

Koszt każdego szkolenia jest określony w opisie, jest to cena netto, do której należy doliczyć 23% podatku VAT.

Tak, możesz kupić potrzebne pędzle na szkoleniu z 5% rabatem.

Pędzel to osobiste narzędzie pracy, tak samo jak wieczne pióro – włosie pędzla dostosowuje się do dłoni właściciela, dlatego już na szkoleniu każdy powinien mieć własny pędzel.

Pędzel do żelu ma inny kształt i twardość włosia niż ten do akrylożelu.
Do każdej formy stylizacji potrzebny jest osobny pędzel, ponieważ pracujemy za każdym razem produktem o różnym składzie i właściwościach, przy stosowaniu jednego pędzla do wielu systemów szybko zniszczy się jego włosie.

Tak, po szkoleniu możesz na miejscu zrobić zakupy z 5% rabatem, mogę również po szkoleniu wysłać Ci zamówione produkty kurierem na wskazany adres.

Na każdym szkoleniu daję z siebie wszystko, poświęcam uwagę każdemu z osobna, jednak niewątpliwie na szkoleniu indywidualnym jestem tylko dla Ciebie.

Tak, na każdym szkoleniu jest przerwa na posiłek (zapewniam przekąski, ciepłe i zimne napoje), rozprostowanie nóg i odświeżenie umysłu.